Jak pozytywnie zacząć Nowy Rok - spotkanie dla Kobiet


20 listopada 2023 r.

Dla każdej Kobiety, która szuka motywacji.

Zaplanuj swój najlepszy rok czyli jak z wdzięcznością, energią, pozytywną mocą i nową siłą wkroczyć w 2024 rok.
Zapraszamy Cię w piątek, 1 grudnia o godz. 16:00 czas trwania - 3g. Grudzień to czas podsumowań - czas zbliżającego się końca roku…ale i początku roku kolejnego. To idealny czas, aby zastanowić się, co było dobrego w odchodzącym roku, zatrzymać się nad swoimi wartościami, emocjami, które towarzyszyły nam przez ten miniony rok…i nad tymi, które chcemy gościć w naszym życiu w roku nadchodzącym. To czas, aby zastanowić się nad marzeniami, celami, wyzwaniami - swoimi osobistymi, naszej rodziny, a może zawodowymi, które czekają na nas przez kolejne 12 miesięcy. Zatem jeżeli chcesz podsumować rok 2023 - i zastanowić się nad możliwościami, które daje Ci rok 2024 - zapraszamy na spotkanie. Większość z nas planuje nowy rok…Jednak czy wiedziałaś o tym, że zaledwie 8% z nas realizuje swoje noworoczne plany? Dlaczego jedni realizują plany a innym się nie udaje? O tym też będziemy rozmawiać na spotkaniu. Co zyskasz biorąc udział w spotkaniu? Z wdzięcznością pożegnasz odchodzący rok. Nazwiesz obszary, za które jesteś wdzięczna oraz te, których nie chcesz w nowym roku. Zaplanujesz realnie swój najlepszy rok.

Spotkanie poprowadzi Dorota Glaza - coach, która pomaga kobietom realizować z sukcesem cele zawodowe, biznesowe i prywatne, spełniać marzenia i dążyć do życia “po swojemu”, czyli przede wszystkim w zgodzie ze sobą. Mama trójki cudownych dzieci i niepoprawna aktywistka optymizmu. Organizatorka i realizatorka wielu różnych projektów rozwojowych, trenerka grup. Jest zafascynowana rozwojem osobistym - swoją fascynację przekazuje dalej, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem.

Spotykamy się w "Bibliotece przy Pomorskiej", ul. Pomorska 80-86, Bydgoszcz, 16.00-19.00.
Dla dzieci zapewniamy opiekę, spotkanie jest bezpłatne, ze względów organizacyjnych obowiązują zapisy na nr tel. 600 264 414.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter